תפריט יצירת קשר

תסרוקת לצילומי היריון

נשים רבות רוצות לתעד את תקופת ההיריון המרגשת בסדרת תמונות מקצועיות אשר יהוו תוספת נהדרת לאלבום תמונות המשפחה. בצילומי היריון, האישה הנושאת את העובר נמצאת במרכז תשומת הלב ובהחלט מגיע לה. אמנם אפשר גם לשלב את הבעל והילדים אם יש, אך תמיד האישה במרכז.

ניתן לבצע צילומי היריון בסטודיו או במרחבים הפתוחים, ניתן לבצע אותם בסגנונות שונים, אבל בכולם חייבים להתכונן עם בגדים מתאימים, איפור, ציפורניים וכמובן גם תסרוקת לצילומי היריון. בסופו של דבר המצלמה לוכדת ומנציחה כל פרט. אם לא התאפרת תיראי חיוורת, לכן צריך לשים דגש על כל הפרטים.

חשוב שתדעי שתסרוקת לצילומי היריון היא אינה תסרוקת לחתונה או אירוע בסגנון ולכן לא כדאי להגזים בעיצוב התסרוקת. תסרוקת מוגזמת תשאב את כל תשומת הלב בתמונה ולא תראה טבעית. הדגש בצילומי היריון הוא על נוחות ואותנטיות ולכן תסרוקת לצילומי היריון צריכה להיות פשוטה. חשוב שזו תהיה תסרוקת אשר גורמת לך להרגיש בנוח עד כמה שאפשר, כזו שתאפשר לך להיראות במיטבך אך יחד עם זאת להרגיש בנוח.

במהלך הצילומים חשוב שתהיי נוחה ורגועה, התייחסי אל זה כאל יום כיף מפנק. לחץ ודאגה יבואו לידי ביטוי בתמונה ולכן יש להימנע מהם. על מנת להסיר מעצמך כל דאגה תוכלי להיעזר בשירות סטיילינג הכולל תסרוקת, איפור בגדים וכל הפרטים החשובים. סטייליסטית מנוסה יודעת כיצד לעשות תסרוקת לצילומי היריון והיא יכולה ללוות אותך לכל אורך יום הצילום ולדאוג שבכל תמונה תיראה במיטבך. אין חובה להביא סטייליסטית, ישנן נשים שעושות זאת ויש אשר סומכות על עצמן וזה בסדר גמור. העיקר שתרגישי ביטחון. מסיבה זו אנו ממליצים גם להימנע משינוי קיצוני בשיער לפני הצילומים. אם החלטת לנסות צבע חדש לשיער שמעולם לא ניסית... אולי זוהי לא ההזדמנות המתאימה...

ההמלצה שלנו היא לערוך תמונות שונות, למשל פעם עם שיער פזור, פעם עם שיער אסוף, ולכן בהחלט לא כדאי להשקיע בתסרוקת מורכבת אשר מגבילה אותך. במקום זאת כדאי לבוא עם תסרוקת פשוטה ולהביא איתך סרט או סיכה על מנת לנסות סגנונות שונים במהלך יום הצילומים.