תפריט יצירת קשר

תוספות שיער קליפסים

עזבי אותך מתוספות שיער יקרות באלפי שקלים - היום אפשר לקנות תוספות שיער עם קליפסים במחירים ממש זעומים ולחבר בבית או באמצעות חברה טובה ואפילו אשת מקצוע שתעזור במחיר הוגן. המבחר של תוספות שיער עם קליפסים הוא עצום והשימוש בהן פשוט מאוד וגם נראה טוב ולכן זו הפכה להיות הבחירה האהובה על בנות ישראל.

האם תוספות שיער עם קליפסים טובות?

כמו בכל מוצר, תמיד יש טובים יותר וטובים פחות. אם קונים סוג של טוב - תוספות השיער יכולות להחזיק מעמד 3-6 חודשים. כמובן שזה תלוי בהרבה דברים. אם תקנו תוספות שיער זולים מדי ותזלזלו בשימוש בהן הן כנראה יחזיקו מעמד הרבה פחות זמן. תוספות שיער עם קליפסים מהסוג הטוב ביותר יכולות להחזיק מעמד אפילו שנה. 

כמה עולות תוספות שיער עם קליפסים?

המחירים של תוספות שיער אלו משתנים בצורה מטורפת על פי מגוון רחב של פרמטרים כולל סוג, איכות, מאיפה אתן קונות, כמות, ועוד... אפשר למצוא תוספות שיער באתרי קניות בחו"ל במחירים של שקלים בודדים ואפשר לקנות תוספות שיער איכותיות יותר במחירים של 200-500 שקלים. המחירים גם יכולים להגיע לסכומים של 1000-1500 שקלים אך אלו מקרים חריגים. מומלץ לבצע בירורים לפני רכישה, לשאול חברות ולוודא שאתן קונות תוספות שיער שמתאימות לכן במחיר הוגן.

איך שמים קליפסים לתוספות שיער?

הנה דוגמא לסרטון הדרכה