תפריט יצירת קשר

תוספות שיער קבועות

בשנים האחרונות ניתן לראות כי עולם תוספת השיער התפתח עד מאד ותפס את המקום של הפאות לנשים וכך סייע להתמודד עם שיער דליל.

בשל הטכנולוגיה המתקדמת, ניתן ליהנות כיום משלל תוספות שיער קבועות המהוות חלק בלתי נפרד ומשמשות כתוספות לשיער טבעי עבור נשים המעוניינות בשיער ארוך.

מי קהל היעד של תוספות שיער

תוספות שיער קבועות מיועדות לנשים הסובלות מנשירת שיער, שיער דליל ושיער בעייתי. עם זאת, בעולם בו אנו חיים כיום כל אישה יכולה לבחור לעצמה את אורך השיער המתאים. מי שאוהבת שיער ארוך ואינה מצליחה להאריך את השיער בדרך טבעית, בהחלט יכולה לבחור בתוספות שיער.

 את השיטות השונות יש לתחזק בצורה קבועה

תוספות שיער קבועות להארכת השיער או לצורך מילוי שיער דליל כוללת טכניקה אחרת החל משימוש בדבק קרטין  המומס באמצעות מכשור מתאים , סרטי סיליקון וכן חרוזים. התוספות הללו משתלבות היטב בסוג השיער וצריכות להיות מסוות על הזמן על ידי השיער.

 קיימות שיטות חיבור שונות של תוספות שיער

כאמור, קיימות שיטות חיבור שונות של תוספות שיער כאשר לכל שיטה יש את היתרונות והחסרונות שלה ועל מעצב השיער להביא זאת בחשבון במטרה להתאים לנשים את השיטה המתאימה ביותר.

שיטת הקרטין

שיטה זו נחשבת לאחת השיטות המובילות ביותר בתחום התוספות הקבועות בשל היתרון המשמעותי הבא לידי ביטוי בעמידות וקלות התחזוקה על ידי נשים רבות.

עם זאת, יש להביא בחשבון גם את החסרון הבא לידי ביטוי בהסרת התוספות העשוי להיות הליך ארוך .

 שיטת החרוזים

מדובר בשיטה שאינה פוגעת במראה הטבעי כאשר ניתן לדחוף את השורש בקלות. עם זאת, חסרונה של השיטה בא לידי ביטוי בחוסר עמידות בהשוואה לקרטין.

 קוויקי

במסגרת שיטה זה נעשה שימוש בסרט סיליקון עליו מוצמד השיער. התוספות מוצמדות לשיער בפסים ועל השיער מוצמד סליקון נוסף. יתרונה של השיטה בא לידי ביטוי ברכבה והסרה של התוספת,  כאשר החסרון בא לידי ביטוי בחוסר תנועה טבעית.

תוספות שיער מחייבות שמירה על השיער

לא משנה איזה שיטה תבחרנה השנים נדגיש כי תוספות שיער מחייבות שמירה על השיער באמצעות חפיפה. לצורך כך יש חשיבות רבה לבחור את השמפו המתאים- כך לדוגמא שמפו חזק מדי לא יתאים ויפגע בתוספות השיער.

ההמלצה היא לעשות שימוש במרכך איכותי על מנת לא לפגוע בשורש השערה וכן חשוב להקפיד על ייבוש השיער בטרם הסירוק. עוד יצויין כי התוספות מצריכות שימון נוסף לאחר חפיפת השיער. באמצעות טיפול איכותי ונכון התוספות עשויות להחזיק מעמד לתקופה של שנה, כאשר יש לבצע טיפול תקופתי כל ארבעה חודשים במספרה על מנת לתחזק את  התוספות.  חשוב ביותר לבחור את הגורם המקצועי ביותר בתחום תוספות שיער במטרה ליהנות מהתוספת כמה שיותר זמן.