תפריט יצירת קשר

תוספות לשיער

בואו נודה בזה, לא כולנו קיבלנו שיער מושלם כמו של דוגמניות ויקטוריה'ס סיקרט - אבל כולנו יכולות להיעזר בתוספות לשיער על מנת לתת לשיערנו מראה מרשים יותר. קודם כל, בואו נראה איזה סוגי תוספות לשיער יש:

סוגי תוספות לשיער

  • תוספת שיער אירופאי - השיער הסטנדרטי שרבים משתמשים בו לתוספות שיער. שיער דק.
  • תוספת שיער הודי - דומה לאירופאי ואיכותי מאוד.
  • תוספת שיער אסיאתי - שיער זול יותר, עבה יותר ועובר תהליכים כימיים רבים בייצורו.
  • תוספת שיער רמי - שיער איכותי שעובד בדיקה קפדנית.
  • תוספת שיער חיה - שיער של בעל חיים היאק - שיער לא איכותי.
  • תוספת שיער סינטטי - פחות דומה לשיער טבעי, נפוץ מאוד ולעתים משתמשים בו בשילוב עם דברים אחרים.

הדרכים לחיבור תוספות לשיער לשיער האמיתי של המטופלת משתנות. יש תוספות לשיער שמחברים באמצעות קליפ, יש כאלו באמצעות תפירה ויש כאלו באמצעות הלחמה ועוד שלל שיטות שונות בהתאם לצורך והרצון ובהתאם להמלצת מעצב/ת השיער. טיפ - חשוב מאוד לבחור תוספות לשיער שמתאימות בצבען ובטקסטורה שלהן לשיער המקורי. לפעמים נדמה לנו שמשהו דומה, אבל עין חדה תדע לתת לכם את ההמלצה המקצועית והמדויקת ביותר. 

שיער אדם או שיער סינטטי

כשקונים תוספות לשיער - אתם משלמים על מה שאתם מקבלים. המחיר משתנה מאוד בהתאם לסוג והאיכות - וכמובן גם האורך והעובי של השיער. שיער רמי נחשב לשיער האיכותי ביותר ברוב המקרים והוא עולה מאות ואף אלפי שקלים. השיער הזה כל כך איכותי שהוא נותן מראה של שיער רך כמשי וחלק כמו בפרסומות. שיער סינטטי מצד שני, עולה עשרות שקלים או מאות בודדות. הוא לא נראה מתאים לרוב, אבל אם משתמשים בו בתבונה ולא לוקחים אותו ברצינות רבה, הוא יכול להיות משהו זמני ונחמד ללא התחייבות ארוכת טווח.